Spotkanie z mieszkańcami Lipnika – 28.01.2016

2016-01-14

Członkowie Stowarzyszania Atmosfera serdecznie zapraszają na spotkanie, które odbędzie się 28 stycznia w domu kultury, dotyczące ważnych spraw Lipnika oraz tego jak my mieszkańcy możemy realnie wpłynąć na jakość życia wokół nas.

To bardzo ważne spotkanie i być może będzie ono okazją aby swoje umiejętności, doświadczenia czy inne cenne wartości na rzecz naszej dzielnicy wniosły kolejne osoby.

Będzie to niezobowiązujące spotkanie, kiedy to przedstawimy co udało nam się wspólnie osiągnąć oraz jakie potrzeby widzimy. Z jednej strony potrzeby są spore, a z drugiej strony dla pracującego na co dzień w specjalistycznych tematach informatyka, księgowej, urbanisty czy innego eksperta to może być zaledwie kilka godzin społecznej pracy. Przyjdźcie proszę i zabierzcie ze sobą inne chętne do działań osoby. Decyzję jak wesprzeć Lipnik podejmiecie po spotkaniu.

Poniżej zaproszenie, w którym podajemy nieco więcej szczegółów.

plik do pobrania:  zaproszenie_10.01.2016

zaproszenie na spotkanie-01