RADA INTERESARIUSZY

IV posiedzenie RI

2021-03-03

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania z czwartego posiedzenia Rady Interesariuszy. Jako Stowarzyszenie Atmosfera bardzo wyraźnie zaakcentowaliśmy, że odór nadal jest odczuwalny w Lipniku. Podkreślamy, że nie ma zgody na smród w Lipniku. Jednocześnie przedstawiliśmy propozycje utworzenia Funduszu Ekologicznego. Składka na fundusz obowiązywałaby wszystkie gminy korzystające z infrastruktury zlokalizowanej na terenie Bielska – Białej.

czytaj»

Pytania na 4 posiedzenie Rady INTERESARIUSZY

2021-02-15

Stowarzyszenie skierowało pytania do Rady Interesariuszy. Pytania zostaną poruszone podczas 4 spotkania RI. czytaj»

DRUGIE SPOTKANIA RADY INTERESARIUSZY

2021-02-07

W dniu 19.01.2021 odbyło się kolejne spotkanie Rady Interesariuszy. Spotkanie to było poprzedzone roboczym spotkaniem, w którym uczestniczył przedstawiciel Stowarzyszenia Atmosfera. W poniższym poście prezentujemy pisma oraz nasze pytania zadane w sprawie spalarni, jaka może powstać w Bielsku-Białej. Relację on-line z drugiego spotkania (RI) można obejrzeć  tutaj.

czytaj»

Pytania do Rady Interesariuszy po pierwszym spotkaniu

2020-12-14

Zgodnie z zapowiedzią wystosowaliśmy pismo z pytaniami, które nasunęły się po pierwszym spotkaniu Rady Interesariuszy. Zapraszamy do zapoznania się z treścią pisma. czytaj»

Pierwsze spotkanie Rady Interesariuszy

2020-12-08

26 listopada 2020 r. odbyło się pierwsze spotkanie Rady Interesariuszy (RI), w którym wzięło udział Stowarzyszenie Atmosfera. czytaj»

RADA INTERESARIUSZY – ZAPROSZENIE DLA STOWARZYSZENIA ATMOSFERA

2020-12-01

Stowarzyszenie Atmosfera otrzymało zaproszenie do uczestnictwa w Radzie Interesariuszy. Jest to inicjatywa powołana w celu analizowania rozwiązań pozwalających optymalizować gospodarkę odapadami na terenie Aglomeracji Beskidzkiej, a także dialogu na temat budowy Instalacji Termicznego Przetwarzania Odpadów (ITPO). czytaj»

MENU

PRZYDATNE LINKI