AKTUALNOŚCI

LIPNICKI PIKNIK RODZINNY 2016 za nami

2016-06-29

LIPNICKI PIKNIK RODZINNY 2016 za nami… Ach co to był za dzień. Z całą pewnością było bardzo gorąco, nie tylko za sprawą żaru lejącego się z nieba. Temperaturę podgrzali nasi piłkarze, ale nie zabrakło gorącej rywalizacji w konkursach.

Kto był ten wie…

Ilość atrakcji na pikniku była ogromna. Dzieciaki cieszyły się z dmuchanych zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, strefy zabawy, baniek mydlanych, biegały pomiędzy atrakcjami z pomalowanymi twarzami. Mamy nadzieję, że żadne dziecko nie wyszło z pikniku bez chociażby drobnej niespodzianki.

Gratulujemy…

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wiedzy o Lipniku odwagi wzięcia udziału  i gratulujemy przede wszystkim zwycięzcom ich wiedzy. Uczestników toru przeszkód podziwiamy – ich sprawność jest godna podziwu. Dziękujemy dzieciakom za piękne rysunki i pozostałe prace.

Współpraca…

Organizacja tego wydarzenia była możliwa dzięki współpracy lokalnych stowarzyszeń OSP Lipnik, Stowarzyszenia Lipnik, Stowarzyszenia Atmosfera oraz Rady Osiedla Lipnik.

Działamy dalej…

Stowarzyszenie Atmosfera powstało, aby dbać o dobrą atmosferę w dzielnicy. Obok bardzo poważnych spraw, którymi przychodzi nam się zajmować myślimy także o zabawie, a przez to integracji lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że PIKNIK był ku temu doskonałą okazją. Dziękujemy sponsorom za tak WIELKIE wsparcie naszych działań. Ilość i jakość nagród przerosła nasze oczekiwania.

Mamy nadzieję, że nabrali Państwo siły i odpoczęli, gdyż Stowarzyszenie działa dalej, nieustannie starając się dbać o Lipnik. Życzymy Państwu i sobie, aby w przyszłości organizacja zabaw była jedynym zajęciem Stowarzyszenia 😉

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo.

« powrót
MENU

PRZYDATNE LINKI